Jedna sieć, wiele możliwości
Ideą Furgonetka BOX jest różnorodność. Od zawsze stawiamy na agregację wielu podmiotów w jednym miejscu. Dzięki temu jesteśmy
w stanie spełnić wymagania wielu stron transakcji i stworzyć uniwersalne rozwiązanie dostępne dla wszystkich.

Jedna sieć, wiele możliwości

Ideą Furgonetka BOX jest różnorodność. Od zawsze stawiamy na agregację wielu podmiotów w jednym miejscu. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania wielu stron transakcji i stworzyć uniwersalne rozwiązanie dostępne dla wszystkich.


Otwartość
Nasza oferta jest skierowana nie tylko do dużych operatorów kurierskich, ale też do sieci handlowych, sklepów internetowych, małych firm, wspólnot mieszkaniowych, a nawet osób indywidualnych. Dlaczego? Bo uważamy, że automaty paczkowe powinny być jak najbliżej Klienta i tylko dzięki docieraniu przez wiele różnych podmiotów będziemy skuteczni.

Mnogość formatów
Kto powiedział, że automaty paczkowe mogą mieć tylko jeden, bardzo do siebie zbliżony, format? Stawiamy na wiele wersji: od bardzo małych na 4 skrytki po ogromne - mające kilkaset skrytek i kształt kontenera morskiego.

Różnorodność
Automaty nie zastąpią tradycyjnych punktów nadań i odbiorów, ale je uzupełniają. Sieć Furgonetka Punkt będzie nadal niezastąpiona w wielu przypadkach - pracownik w punkcie sprawdzi tożsamość, wyda przesyłkę gabarytową albo przetrzyma paczkę przez dłuższy czas.
Nasze cele
Efektywność
Multibrandowość sieci zwiększa efektywność ekonomiczną automatu paczkowego, tam gdzie nie jest to możliwe teraz.
Duża skala
Otwarta sieć pozwala na pojawienie się automatów w wielu miejscach, w krótkim czasie.
Nowy standard
Chcemy stworzyć nowy standard dostawy. Multibrandowe automaty w przyszłości będą standardem na wzór skrzynek pocztowych.

Skąd pomysł na Furgonetka BOX?

To naturalna konsekwencja naszego rozwoju. Od ponad 10 lat agregujemy usługi kurierskie w sieci, a rok temu stworzyliśmy sieć punktów stacjonarnych do nadawania paczek – Furgonetka Punkt. W naszych działaniach od początku stawiamy na niezależność. Udostępniamy ekosystem, z którego może skorzystać każdy zainteresowany, czerpiąc przy tym korzyści. Nasze doświadczenie i zasoby pozwalają na stworzenie rozwiązania, które może być łatwo wdrożone przez tysiące zainteresowanych jednocześnie.